Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Чарівна подорож 3-А класу

Нещодавно учні 3-А класу здійснили подорож  у чарівну країну телепередач, відвідали чотири студії. Власними силами учні провели передачу на тему «Ні дня без книги». Ведуча програми Кушнір Вероніка вела бесіду зі своїми гостями студії, задавала питання та отримувала цікаві відповіді.Серед гостей активними були Шашова Анастасія, Ігнашова Анастасія, Василенко Рита, Приятелев Влад, Борисенко Поліна, Батаєв Тіма, Левченко Марія  та інші.
       Друга студія привітала наших фахівців на освітньому симпозіумі. Усі присутні подивилися відео-репортаж за участю Абрамовської Любові Аркадіївни. З монітору комп’ютера досвідчена освітянка поділилася своїми напрацюваннями та секретами в області швидкого та якісного читання.
         Третя студія зустріла учнів приємною музикою та релаксовою гімнастикою. З великим натхненням дівчата й хлопці 3-А виконували дихальні вправи.
         Четверта студія порадувала глядачів акторською грою Шашової  Анастасії та Приятелева Владислава. Маленькі, але вже досвідчені актори презентували байку І. Крилова « Зозуля й півень». Знання байки, акторська гра та яскраві  костюми викликали захоплення в учнів. Глядачі вшанували акторів гучними оплесками.
         Подорож до цієї країни надовго залишиться в серцях учнів 3-А класу.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157658527985473{/gallery}