Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Конкурс дитячої творчості "Дивосвіт"

З метою сприяння всебічного розвитку учнів, виявлення талановитої молоді, організації змістовного дозвілля дітей та підлітків, пошуку  нових форм організованого відпочинку     Управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавським міським центром позашкільної освіти був проведений Міський (відкритий) конкурс дитячої творчості «Дивосвіт». Основними завданнями конкурсу було визначено художньо-естетичне виховання школярів та молоді, створення гармонійно-розвиненої особистості з високим мистецько-культурним потенціалом, розвиненим почуттям прекрасного, готовністю до практичної творчої діяльності, пошук і відбір творчо обдарованих та здібних дітей, реалізація творчого потенціалу учнівської молоді, формування художнього мислення школярів, популяризація дитячої  творчості.
          До участі в конкурсі запросили учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованців позашкільних навчальних закладів м. Полтави віком від 10 до 14 років, які  прагнуть розкрити свої творчі здібності, виявити рівень здобутих знань, здійснити професійне самовизначення.
           Конкурс проведений під час осінніх канікул (28-29 жовтня) на базі Полтавського міського центру позашкільної освіти ( м. Полтава, вул. Головка, 20 ) у два етапи: захист конкурсних домашніх робіт та виконання практичних конкурсних завдань; у чотирьох номінаціях:
- рукоділля (макраме, в’язання);
- малюнок (живопис,формат А-3);
- паперопластика (орігамі, квілінг);
- бісероплетіння;
-  м’яка іграшка (тканина);
- ліплення (кераміка).

Учні Полтавської гімназії №13 взяли участь у всіх номінаціях та отримали позитивні результати в трьох із них. Учениця 3-В класу Василенко Катерина посіла І місце в номінації «Малюнок» з роботою «Осінь»,  учениця 3 – А класу Ігнашова Анастасія посіла ІІІ місце в номінації «Квілінг» з роботою «Чарівний птах України», учениця 4-В класу Кіприч Аліна посіла ІІІ місце в номінації «Малюнок» з роботою «Осінь».
       Нагородили всіх учасників, а переможці та лауреати крім грамот і дипломів отримали призи. У процесі конкурсу були проведені майстер-класи. Діти із захопленням та цікавістю взяли участь у конкурсі та отримали багато цінного творчого досвіду.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157660594877430{/gallery}