Чекай на нас, Америко!

Минулого тижня в нашому місті було проведено заходи з нагоди Днів Америки в Україні. Із цього приводу в технічному університеті співробітниками консульства Сполучених Штатів Америки в Україні і, одночасно, переможцями FLEXу (програми обміну майбутніх лідерів) було проведено зустріч з майбутніми учасниками проекту. Серед запрошених були і учні 8-А та 8-Б класів. Після інформаційної частини учні переглянули фільм англійською мовою, в якому випускниця FLEXу ділилася враженнями від навчання та життя в Америці.
        Для 8-А ( клас з поглибленим вивченням англійської мови) не склало великих труднощів зрозуміти зміст побаченого, тому діти живо брали участь в обговоренні кінострічки. Найбільш активні з них, Ілля Непийпиво та Софія Бугрій, як кажуть, «закидали» питаннями ведучих. Ну що ж, рік промине швидко, тому готуватись до перемог починаємо саме зараз. Чекай на нас, Америко!