Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

"Як тебе не любити, Києве мій...?"

"Як тебе не любити, Києве мій!" Саме ці рядки стовідсотково передають враження 8-А та 8-В класів Полтавської гімназії №13 від екскурсії до міста-героя Києва. На цю поїздку діти чекали з нетерпінням, адже більшість із них ніколи не були в столиці. Розпочалось ознайомлення з мегаполісом із відвідування музею Другої світової війни. 8-А навіть порівняв пам’ятник Батьківщині–матері зі статуєю Свободи в Нью-Йорку. І в Україні, і в Америці - це символи свободи й любові до своєї країни. А виставка військової техніки не залишила байдужими не тільки хлопців, а й дівчат.
      Після відвідування музею діти вирушили на Майдан незалежності. Алея пам’яті «Небесної сотні», фото Кузьми та Ларсона - все це ще раз нагадало нам, які важкі часи переживає наша країна.
    Михайлівський Золотоверхий собор, фунікулер, пам’ятник Богданові Хмельницькому і, нарешті,  Андріївський узвіз. Правду кажуть, що Київ - це місто-красень, місто-музей, куди хочеться повертатися ще і ще.
     Вражені побаченим, сповнені енергетикою столиці, повернулися ми додому.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157658721763953{/gallery}