Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Учнівська олімпіада з екології

У суботу 07.11.2015 року Полтавська гімназія № 13 гостинно відчинила двері для всіх учасників, а також членів журі та організаційного комітету міської олімпіади з екології. В олімпіаді брали участь учні 10–11 класів міста Полтави. Після реєстрації учасників олімпіади запросили до кабінету № 31, де відбулося виконання письмової частини роботи. По її завершенню школярі разом із членами журі розмістилися в кабінеті № 32 для проведення основного захисту учнівських робіт із використанням створених учасниками олімпіади мультимедійних презентацій та спеціальних тематичних плакатів-постерів. Усі етапи олімпіади проводились злагоджено, панувала атмосфера доброзичливості та  спокою. Цьому посприяла організована й упорядкована робота директора гімназії Н. В. Орловської та її заступників Н. А. Коваль і Т. В. Сидоренко. Зустрічали та облаштовували гостей, допомагали в розв’язуванні організаційних питань члени шкільного МО вчителів біології, хімії, природознавства та основ здоров'я Л. М. Батюк, Ю. П. Хурса, С. А. Сахацька, І. І. Подлєсна, Д. В. Черненко. Учні м. Полтави плідно попрацювали, здобувши декілька перших, других та третіх місць. У доброму гуморі, з наснагою залишили вони стіни гімназії, подумки вже готуючись до наступного третього (обласного) етапу олімпіади.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157658683874243{/gallery}