Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…

9 листопада щорічно відзначається День української писемності й мови. Учні нашої гімназії теж долучилися до святкування цієї події. Учителем-філологом Манюненко Вікторією Петрівною було розроблено й проведено кілька заходів з цієї нагоди, взяти участь у яких мали можливість учні 5-А, 5-В, та учні 8-их класів.
          Школярі декламували вірші рідною мовою, ознайомилися з відео «Маловідомі факти про українську мову», переглянули мультфільм «Як був написаний перший лист», позмагалися у пізнавальній вікторині, під час якої давали відповіді на теоретичні питання, пригадували народні казки, прислів’я, загадки, усі разом співали пісню «Мова єднання».
             Діти переконалися, що вивчати рідну мову, вдосконалювати свої знання, збагачувати словниковий запас під час читання і спілкування, досконало володіти нею – обов’язок кожного з нас.
               Тож нехай приємні враження від свята додадуть усім нам натхнення і творчої наснаги!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157658944888474{/gallery}