Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Посміхнемось щиро Вишні!

13 листопада 2015 року на базі ОЦЕВУМу відбулося відкриття ХІ щорічного Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», в якому взяли участь і учні нашої гімназії, що стали призерами міського етапу. Це Сахацька Анна – учениця 7-А класу, котра посіла ІІІ місце в номінації «Вишневий пензлик» (учитель Скоробогатова М.Д.), створивши ілюстрацію до гуморески «Ярмарок», та Бугрій Софія – учениця 8-А класу, яка теж посіла ІІІ місце, але в номінації «Власні усмішки» (учитель Манюненко В.П.).
         Дівчата мали можливість переглянути виставку малюнків призерів та переможців конкурсу, сфотографуватися із «справжніми» козаками, що завітали на захід, подивитися цікаву розважальну програму, підготовлену учасниками різних колективів, що працюють при ОЦЕВУМі.
Вражені побаченим дійством школярки надихнулися новими ідеями і виявили бажання ще раз спробувати свої сили в цьому змаганні наступного року.
         Тож нехай щастить нашим конкурсанткам, нових їм перемог!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157660503205637{/gallery}