Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Безпека руху - це життя!

Під такою назвою був проведений для учнів 2-Д класу виховний урок. Адже ні для кого не секрет, що для того, щоб уникнути різних неприємних ситуацій на проїжджій частині, треба знати й дотримуватися правил дорожнього руху. Це захистить і пішохода, і водія.
          Класний керівник другокласників Денисюк О.І. ознайомила учнів з правилами поведінки на дорозі й нагадала, де саме діти можуть гратися. Школярі з допомогою учителя відновили в пам’яті сигнали світлофора, значення дорожніх знаків, правила переходу проїжджої частини. Також учні створили чимало цікавих ілюстрацій на запропоновану тему. Не зайвою виявилася й розповідь Флоки Марії про гальмівний шлях автомобіля, яку прослухали учні 1-В, 1-Г, 2-А, 2-В та 3-А класів. До того ж дівчинка нагадала малечі, що грати з друзями потрібно якомога далі від проїжджої частини.
          Діти ще раз переконалися у важливості знань правил дорожнього руху, адже кожен із нас має право на безпечне життя.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157659389488403{/gallery}
Детальніше в цій категорії: « Алея Гідності Творче тріо »