Психологія гардеробу

Зовнішній вигляд для кожного із нас відіграє дуже важливу роль у житті. А для підлітків і поготів. Підлітковим прийнято вважати вік з 11 до 17 років. Цей важливий період знаменує собою входження у доросле життя. Перше місце відводиться обличчястим проблемам, взаєминам із друзями та батьками. Порівнюючи себе з однолітками, перші перетворення підліток починає робити у зовнішності. І одяг для юних дівчат і хлопців – питання далеко не останнє в категорії важливих. Що вдягти, з чим скомпонувати, як створити власний образ? Ці питання турбують значну частину сучасної молоді.

Щоб дати відповіді на ці й інші запитання, класний керівник 7-Б класу нашої гімназії Манюненко В.П. запросила на зустріч зі своїми вихованцями психолога Радченко Антоніну, яка провела для семикласників тренінг «Психологія гардеробу». Гостя розказала дітям про існуючі стилі одягу, правила й вимоги його обрання відповідно до життєвих ситуацій та обставин. Розказала й про всілякі аксесуари, якими можна вдало підкреслити свій образ. Особливу увагу молода жінка звернула на одяг школярів-підлітків. Що є актуальним на сьогодні, як мають виглядати дівчата й хлопці, котрі приходять на заняття в гімназію. А також нагадала, що може розповісти зовнішній вигляд про кожного з нас.

Дуже пізнавальною й корисною була зустріч семикласників із психологом. Багато хто з дітей замислився над власним гардеробом і вже почали на практиці застосовувати знання, отримані під час тренінгу.

Хочеться сподіватися, що і в майбутньому почута інформація допоможе підліткам створювати власні, витончені образи.