Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Урочиста лініійка до Дня Збройних сил України для 2-класників

4 грудня 2015 року учні 2-Д класу Полтавської гімназії №13 підготували та провели урочисту лінійку для учнів 2-х класів з теми  «6 грудня - День Збройних сил України».
          Це свято усіх, хто носить військову форму, усіх, хто ії носив, або ще тільке буде носити.
          Це свято усіх, хто захищав, захищає та буде захищати свою Батьківщину.
          Промайне швидко час, і наші  хлопці одягнуть військову форму, будуть вчиться спритності, хоробрості, вмінню вистояти за  будь-яких умов, стануть справжніми солдатами мирного часу.
                          Мы хотим, чтоб войны не гремели,
                          Чтоб леса и травы зеленели.
                          Чтобы все ребята на земле дружили,
                          Чтобы все народы мирно жили!
           Під час заходу школярі ознайомились із 3-ма видами Збройних сил нашої країни: сухопутними військами, повітряними силами та військово- морськими, взяли участь у вікторині, де активно відповідали на поставлені питання. Зубар Ілля продемонстрував вправи, які тренують молодого спецназівця-десантника: «розминка», «перекати», відпрацювання ударів, подолання смуги перешкод. Бажаючі хлопці спробували повторити побачене. А дівчата подарували однокласникам вірші, побажали бути хоробрими, сміливими, відважними захисниками своєї держави.
                         Мир и дружба всем нужны.
                         Мир важней всего на свете.
                         На земле, где нет войны –
                         Ночью спят спокойно дети.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157661456252219{/gallery}