Батьківський сторітеллінг. Зустріч І

Тільки разом з батьками, спільними зусиллями вчителі можуть дати дітям велике людське щастя.

Народна мудрість каже: «Посієш учинок – пожнеш звичку; посієш звичку – пожнеш характер; посієш характер – пожнеш долю». Ось так і формується життєва лінія людини.

Родина – основа зростання здорової дитини, це світ, в якому людина навчається жити.

Надзвичайно важливою сьогодні є проблема взаємодії школи і сім ї, зміцнення їх зв’язків, покращення емоційного контакту між батьками, дітьми та педагогічними працівниками; заохочення до партнерських, демократичних стосунків, що є основою створення гармонійного середовища для розвитку особистості дитини.

Тому класний керівник 7-Б класу нашої гімназії Манюненко В.П. постійно організовує різноманітні заходи, зустрічі, майстер-класи для своїх вихованців, на які запрошує і дорослих. Цього разу вчитель вирішила залучити батьків до проведення традиційних класних годин. Організувала так званий «Батьківський сторітеллінг».

Першою до семикласників завітала мама Софії Лифиренко Марина. Жінка має педагогічну освіту, тому легко знайшла мову з підлітками. Вона поділилася своїми спогадами про навчання у школі та інституті, розповіла про непрості стосунки з батьками, розказала про те, чому її, уже дорослу, навчили діти – донька та син. Під час розмови гостя постійно цікавилася думкою своїх співрозмовників з приводу кожного питання, і діти радо відповідали, невимушено ділилися своїм баченням поставленої проблеми.

Час промайнув дуже швидко. Усі залишилися задоволеними від зустрічі й приємної бесіди. По завершенню розмови кожен учень отримав на згадку смаколик із побажанням, що заздалегідь підготувала Марина Лифиренко.

Це була тільки перша зустріч. Попереду на семикласників чекає ще багато цікавих історій із життя їх батьків. Тож далі буде…