Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Міжпредметні зв’язки на уроках фізики, біології та природознавства

10 грудня 2015 року у Полтавській гімназії № 13 були проведені відкриті уроки. На базі 9-го класу бінарний урок (форма проведення – симпозіум) фізика та біологія «Дія електричного струму на людину» - учителя Магура М. Д., Плетньова А. В. При проведенні уроку було показано тісний зв'язок знань та досвіду з фізики та біології, медицини, охорони та безпеки здоров’я людини. Діти показали вміння працювати з додатковими джерелами для отримання потрібної інформації, показали високий рівень роботи в групах для реалізації поставленої мети, проявили акторські здібності при публічному виступі та нестандартний підхід до вирішення поставленої задачі.
        У 5 –му класі урок з природознавства з розділу «Всесвіт» - учитель Сахацька С.А. Тема уроку: Людина і Всесвіт. Астрономія – наука, що вивчає Всесвіт. Методи та засоби астрономічних досліджень. На протязі уроку учні ознайомилися з історією виникнення астрономії, як науки; узагальнили знання про історію розвитку та досягнення людини у вивченні Всесвіту; показали вміння використовувати додаткові джерела знань для отримання потрібної інформації; удосконалили свої вміння під час публічних виступів. Особливу увагу вчитель приділив формуванню патріотизму, любові та гордості до своєї країни на базі матеріалу « Україна – космічна держава».

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157662246634931{/gallery}