План весняних канікул 2018-2019 н.р.
ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор гімназії Н.В. Орловська
План виховних заходів на весняних канікулах
у Полтавській гімназії №13
(з 25.03 по 01.04.2019)
№ п/п |
Час |
Назва |
Форма |
Класи |
Місце проведення |
Відповідальні |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
25.03.2019 10.00 – педагогічна рада |
||||||
|
9.00-10.00 |
Трудовий десант |
Прибирання шкільного подвір’я |
9-А,
|
шкільне подвір’я |
Максимова Т.О.,
|
|
09.00 |
«Весняні квіти» |
Майстер-клас |
2-Г |
108 каб. |
Тоцька І.О. |
|
12.00 |
«Жителі підводного царства» |
Майстер-клас |
4-В, 4-Д |
105 каб. |
Карпенко Н.В., Колеснікова Н.В. |
|
12.00 |
«Цікава математика» |
Вікторина |
4-А, 4-Б |
213 каб. |
Ковальова Л.О., Зуб Ю.С. |
|
12.00 |
«Весняна майстерня» |
Майстер-клас |
1-Г, 1-Д |
102 каб. |
Степаненко С.П., Кузьменко Ю.В. |
26.03.2019 |
||||||
|
9.00-10.00 |
Трудовий десант |
Прибирання шкільного подвір’я |
9-В |
шкільне подвір’я |
Ляшенко О.В. |
|
09.00 |
«Цікавий вернісаж» |
Майстер-клас |
2-Г |
108 каб. |
Тоцька І.О. |
|
10.00 |
Відвідування «Турбіни» |
Гра в боулінг |
7-Г |
ТРЦ «Екватор» |
Швидка Л.В. |
|
10.00 |
«Весна прийшла» |
Майстер-клас |
1-В |
212 каб. |
Кабанець Т.О. |
|
10.00 |
«Весна прийшла» |
Майстер-клас |
1-Є |
18 каб. |
Денисюк О.І. |
|
10.00 |
«Краса з бісеру» |
Майстер-клас |
3-Б |
103каб. |
Мирось Н.В. |
|
10.00 |
«Букет квітів із бісеру» |
Майстер-клас |
3-А |
106 каб. |
Шабала Т.О. |
27.03.2019 |
||||||
|
9.00-10.00 |
Трудовий десант |
Прибирання шкільного подвір’я |
10-А |
шкільне подвір’я |
Панкєєва Ж.М. |
|
10.00 |
«Весняні передзвони» |
Майстер-клас |
1-В |
212 каб. |
Кабанець Т.О. |
|
10.00 |
Екскурсія на виробництво ТОВ ПД «ПААЗ» |
Екскурсія |
9-А, 9-Г |
ТОВ ПД «ПААЗ» |
Максимова Т.О., Сахацька С.А. |
|
10.00 |
Весняний декупаж |
Майстер-клас |
5-А, 5-Б |
Лагута Н.С., Мітченок Р.В. |
|
|
10.00 |
Природа рідного краю |
Екскурсія до дендропарку |
5-В, 5-Г, 5-Д, 6-Г |
Оверчук І.В, Гученко А.М., Гончарова Л.М., Скоробагатова М.Д. |
|
|
10.00 |
Відвідування кінотеатру «Мультиплекс» |
6-А, 8-А |
ТРЦ «Екватор» |
Мироненко М.І., Падалка І.С. |
|
|
12.00 |
Відвідування кінотеатру «Мультиплекс» |
9-Б, 9-Г |
ТРЦ «Екватор» |
Мар’єнко О.О., Сахацька С.А. |
|
|
10.00 |
«Великодній кролик» |
Майстер-клас |
4-ті кл. |
102 каб. |
Полякова Л.Г. |
|
10.00 |
«Естафета дружби» |
Спортивні розваги |
3-ті кл. |
Подвір’я гімназії |
Шабала Т.О. |
|
10.00 |
Рухливі ігри на свіжому повітрі |
2-Д |
Подвір’я гімназії |
Одринська М.А. |
|
28.03.2019 |
||||||
|
9.00-10.00 |
Трудовий десант |
Прибирання шкільного подвір’я |
10-Б
|
шкільне подвір’я |
Дордіна О.В. |
|
10.00 |
Відвідування галереї «Джамп» |
7-А, 8-В |
Галерея «Джамп» |
Шершньова О.А., Богдан Л.В. |
|
|
10.00 |
IV Форум волонтерів м. Полтава |
7-Б, 10-А |
Галерея мистецтв ім. В.Я рошенка |
Зубко О.А. |
|
|
11.00 |
Катання на ковзанах |
7-В |
ТРЦ «Екватор» |
Романенко О. |
|
|
10.00 |
«Чарівні бусики» |
Бісероплетіння |
2-А |
109 каб. |
Мошак І.Л. |
|
10.00 |
Мальовничі фантазії на тему «Весна» |
2-Д |
103 каб. |
Одринська М.А. |
|
29.03.2019 |
||||||
|
9.00-10.00 |
Трудовий десант |
Прибирання шкільного подвір’я |
9-ті класи |
шкільне подвір’я |
Максимова Т.О., Ляшенко О.В., Сахацька С.А. |
|
10.00 |
Екскурсія до дендропарку |
10-А, 10-Б |
Дендропарк |
Панкєєва Ж.М., Дордіна О.В. |
|
|
10.00 |
Відвідування «Турбіни» |
Гра в боулінг |
8-Б |
ТРЦ «Екватор» |
Пасішний С.О. |
|
10.00 |
«Незбагненне диво – українська хустка» |
Виховний захід |
7-Б |
31 каб. |
Манюненко В.П. |
30.03.2019 |
||||||
|
11.00 |
Екскурсія до м. Дніпро |
6-Б |
м. Дніпро |
Браташевська Т.Б. |
|
01.04.2019 |
||||||
|
10.00 |
Екскурсія до музею важкої бомбардувальної авіації |
3-Г |
Музей важкої бомбардувальної авіації |
Шипка Т.Ф. |
Спортивний зал, бібліотека та гуртки працюють за встановленим розкладом
Погоджено заступник директора з виховної роботи Пожидаєва І.А.