Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Урочисте відкриття НТУ "Крок у майбутнє"

Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися.
Г. Сковорода

22 грудня 2015 року у Полтавській гімназії №13 відбулося урочисте відкриття наукового товариства учнів «Крок у майбутнє».  Сьогодні в умах і душах багатьох гімназистів панують науки -   математика і фізика, література та історія, біологія і географія та багато інших. І всіх  їх об'єднує наукове товариство “Крок у майбутнє”. Наукове товариство учнів Полтавської гімназії №13 є центром управління науково-пошукової, дослідницької діяльності гімназії. НТУ «Крок у майбутнє» - добровільне об’єднання учнів, які прагнуть до більш глибоко пізнання досягнень у різних сферах науки, техніки, культури; прагнуть до розвитку творчого мислення, інтелектуальної ініціативи, удосконалення умінь організації науково-дослідницької діяльності.  Сьогодні НТУ налічує 52 учні-переможці та учасники предметних олімпіад, конкурсів та конкурсу-захисту науково-дослідницькиї робіт МАН. Управління діяльністю наукового товариства «Крок у майбутнє» здійснюється його керівником – заступником директора з навчально-виховної роботи Сидоренко Тетяною Василівною у співпраці з Президентом НТУ, який призначається керівником із числа учнів-членів наукового товариства. 22 грудня 2015 року Президентом НТУ Полтавської гімназії №13 призначено ученицю 11-А класу, переможницю ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук у секції «Російська мова», І етапу МАН у секції «Хімія», неодноразового призера ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад — Соляник Майю.
       На святі відкриття наукового товариства незабутнє враження на глядачів майстерним виконанням пісень справили Гончаренко Маргарита, Негребецька Анжеліка, Дашевська Дар’я, Лимар Анастасія та Мамонтова Яна, а Пашко Віталій, Ваколюк Наталія, Пінько Даниїл та Понідєлко Максим виконали чуттєву інструментальну п’єсу.
      Наукове товариство учнів “Крок у майбутнє” об'єднує учнів та вчителів, які прагнуть до наукового і творчого пошуку, це співдружність вчителів та учнів, це радість спільного творчого пошуку і натхнення.
       НТУ “Крок у майбутнє” - це кузня знань і майстерня дум, де панує інтелект, фантазія і творчість.
       Ми бажаємо створеному науковому товариству нових наукових досягнень та нових творчих злетів на вершинах її Величності Науки!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157662644061916{/gallery}