Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Відчуйте атмосферу європейського Різдва та відчиніть двері у своє серце!

Українці дуже полюбляють свята , яких щороку більшає. Ми прагнемо у Європу, то ж маємо знати і ті, що святкують європейці та весь світ. Нині пересічний полтавець просто не встигає за їх різноманіттям. Традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят в Полтавської гімназії № 13проводяться різноманітні заходи. Поряд з українськими традиціями гімназисти знайомляться й з іншими, які по-різному святкуються і мають свій певний колорит, адже учні не тільки вивчають іноземні мови – німецьку, англійську, польську, але й пізнають культурні традиції та звичаї країн, мова яких вивчається у школі. Щороку учні разом зі своїми наставниками організовують виставки вітальних листівок, Різдвяних віночків, оригінальних стіннівок, проводять передноворічні та передріздвяні ярмарки, концертні вітальні, майстер-класи. Готуючись до святкування Різдва та Нового року учні дізнаються про особливості приготування традиційних різдвяних страв.
         А календар - це найпопулярніший подарунок до Новорічних та Різдвяних свят  у Німеччині.  Він має одну спільну рису-віконечка, позначені від першого дня зими до свят (Різдва або до Нового року). Їх дарують дітям, які таким чином підсолоджують собі чекання свят: кожного дня вони відкривають відповідні дверцята та з'їдають смаколик, бачать різдвяну картину або виконують відповідне завдання.
       У шкільному коридорі витає дух та передчуття довгоочікуваного Різдва. Щирі привітання та побажання до свят линуть з школи до Німеччини. Янголи літають над засніженими казковими будиночками, випікають печиво для дітей, ховають у скриньку подарунки, проносяться на санчатах через різдвяні ліси, кружляють навколо лускунчиків та олов’яних солдатиків. Діти водять хороводи, катаються на дерев'яних конячках, граються ляльками й дерев'яною залізницею та машинками. І лише на віконці з цифрою 24 вони дзвонять у дзвіночки, коли перед прикрашеною ялинкою з'являється немовля Христос… Так виглядають передріздвяні календарі, змайстровані учнями 5-Б, 6-В,7-А та 7-В класів. Звичайно і батьки не залишилися байдужими до цього, та допомогли своїм дітям. Тут можна побачити чудові вироби, виконані різними техніками. Є вироби, плетені гачком, шиті іграшки з фетру, особливе місце займають витвори із природних матеріалів та вишивка.
      Організовувала роботу вчитель німецької мови Ляшенко О.В. Переможцями конкурсу стали Жирова Дарина 6-В клас, Бадула Анастасія 7-А клас, Кравченко Богдан 7-А клас,  Кунич Валентин 6-В клас, Топоркова Діана 6-В клас, Сошнікова Ліна 7-В клас, Даценко Денис 6-Вклас, Максименко Денис 5-Б клас, Баглай Анастасія 7-А клас, Дубовцов Даниїл 5-Б клас. Всі вони отримали подарунки.  Загалом кожен відвідувач цієї чудової виставки отримав позитивний заряд перед святами. Велика подяка всім, хто брав активну участь!!!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157662755918565{/gallery}