Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Новорічна пригода в казковому королівстві

Саме таку назву мала святкова вистава, котру подарували учням початкової школи члени театрального гуртка «Маска». До малечі у гості завітали усім відомі Попелюшка та Мальвіна, чародійка Зима, Джинні та Герміона, а також Фея казок, яка й розповіла дітям фантастичну історію про пригоди улюблених персонажів.  Не обійшлося на святі і без проблем. Їх намагалися створити пані Шапокляк із Вреднючкою та Фреккен Бок зі Злою Мачухою. Вони хотіли усе зіпсувати, забравши у Діда Мороза подарунки та чарівний посох. Але нічого у них не вийшло. Мешканці казкового королівства завадили здійснити їм свої плани. І натомість, на прохання Снігуроньки, запросили цих «добродіїв» до себе на свято, адже Шапокляк та її свита пообіцяли, що більше не будуть чинити капостей. Разом із Дідом Морозом усі присутні запалили яскраві вогні на ялиночці, приєдналися до гарних побажань Новорічного Янгола і  посмакували новорічними солодощами.
         Тож хай цей рік буде насичений новими враженнями, новими зустрічами, новими звершеннями й перемогами і «Хай буде мир на всій планеті, хай буде мир у кожнім серці!»
         З Новим роком!!!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157662579000110{/gallery}