"Музична скринька"

Що є музика в житті людини? Для одних це розвага, для інших - наполеглива праця. Та в будь-якому разі - це феноменальне явище. Сила музики здатна змінити не тільки настрій та емоції людини, а й навіть її психічний та фізичний стани.
Різні ритми мають різний вплив: одні заспокоюють, інші тонізують чи активізують. Вивченням всіх цих  впливів покликана займатись музикотерапія.
    Учні 1-В класу ще з перших днів навчання полюбляють сеанси музикотерапії на уроках, під час перерв чи гуляючи на свіжому повітрі. Ось і на канікулах не втомились і співали пісень, відвідавши "Музичну скриньку".
     Діти охоче розгадували загадки про весну, співали відомі пісні про цю пору року та ділились враженнями про відпочинок. Кожен отримав нотку позитиву та гарного настрою.