"В гостях у пані Зими"

Канікули – чудовий привід для творчості. Зимовий настрій дарує нам безліч ідей та натхнення. Так, 12 січня учні 2-Г класу завітали до «Зимової майстерні». Разом з класним керівником вони створили за допомогою картону, паперу, вати об’ємну  аплікацію сніжного лісу. Учні дуже полюбляють такі заняття, адже так  вони мають змогу проявити свою творчість, вміння, розвинути свої  здібності. По завершенню діти із задоволенням демонструють свою роботу та з любов’ю дарують її близькій людині.
      Рік мавпочки настав. І ми вирішили присвятити майстерню «В гостях у пані Зими» саме cтворенню цієї тваринки. Творчі учні 2-Г під керівництвом класного керівника для своєї роботи використовували гречку, рис, картон та кольоровий папір. Як завжди поробки вийшли цікавими та неповторними. А учні залишились задоволеними та натхненними.