Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Веселі канікули 2-В класу

«Дві сестрички-рукавички
Виглядають із полички.
Тільки випаде сніжок –
Кличуть гратись на лужок.
Дві сестрички-рукавички
Гратись в сніжки мають звичку
Як на землю прийде нічка
Я кладу їх на поличку –
Хай вони відпочивають
І до ранку висихають.»
         18 січня для учнів 2-В класу був проведений майстер-клас з виготовлення паперових рукавичок. Діти розповідали вірші, співали пісні та прикрашали рукавички.

20 січня учні 2-В класу стали учасниками інтелектуальної гри «Кмітливі зайченята», де змогли перевірити свої знання з різних галузей: спорт, музика, казки, природа, кулінарія, математика, державознавство. Гра проходила у три тури, кожен з яких оцінювався балами. Діти розгадували загадки, відповідали на запитання цікавої вікторини, а також визначали зашифровані слова. У підсумку всі учасники отримали грамоти за актину участь та високий рівень знань.

"За вікном летять сніжинки
І сідають на вікні.
Ми танцюєм круг ялинки
І співаємо пісні."

Саме з таким гаслом 21 січня відбулося пісенне свято "Зимонька-зима", учасниками якого стали учні других класів під керівництвом вчителя Кабанець Т.О. Діти знайомилися з народною творчістю переглядаючи відео щедрівок, колядок у виконанні їх ровесників, розгадували загадки та розповідали вірші. Також хлопчики й дівчатка вивчили пісню "Ой, сніжок, ой, пушок!", яку виконали наприкінці свята.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663795798965{/gallery}