Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Швидкість, сміливість, кмітливість!

Зима засипає снігом шляхи та дороги, але  стежинка до школи завжди протоптана дитячими ніжками: учні щодня поспішають на виховні заходи до своїх вчителів, які готують для них цікаві виховні заходи, які  розвивають швидкість, спритність, увагу, кмітливість, фізичні вміння та навички, прищеплюють прагнення до занять фізкультурою, виховують почуття дружби, колективізм,у взаємовиручки.
        11 січня було проведено спортивні змагання серед учнів 2-А, 2-Б, 2-Д та 3-А класів, які змагалися в спритності, швидкості, кмітливості.  Вчителі  Скорик Т.О, Беспала О.П, Абрамовська Л.А. та Денисюк О.І. підготували цікаві естафети та вправи. Після змагань  діти у піднесеному настрої та задоволенні поверталися до дому.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663673204021{/gallery}