Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Новорічні розваги 2-А, 3-Б та 3-А класів

Вірування українців язичницької доби були тісно пов’язані з явищами природи.  Відповідно до космології язичників світотворення  було пов’язано з моментом, коли з 24 на 25 грудня починає збільшуватись світловий день. Виникнення і розвиток космічного світу ділиться на три періоди – три свята: народження  Сонця ( 7 січня), народження Місяця (14 січня) і народження води (19 січня). За християнською традицією це відповідно Різдво Христове, св.Василя та Маланки, Йордань.
           13 січня на зустріч з вчителями Скорик Т.О., Абрамовською Л.А. та Беспалою О.П. поспішали учні 2-А, 2-Б та 3-А класів. Їх чекали новорічні та різдвяні розваги. Діти вивчили нові колядки, щедрівки та дізналися про символічні дійства з водою – про народження богині води Дани, бо воду мали сотворити Зоря і Місяць. Щедрий вечір, як засяє зоря, запрошує до гостини в хату з кутею, пирогами та багатою вечерею.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157661481983933{/gallery}