Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Незабутні враження учнів 6-В класу від зимової ковзанки

Здавалося, що глобальне потепління назавжди позбавило справжніх сніговиків, ковзанок і гри у сніжки. Але справжня зимова казка стала дійсністю цього року. Все накруги вкрилось білим пухом. Гарний настрій дарує вид яскравого білого снігу і свіже морозне повітря…
             Новорічні канікули для учнів 6-В класу без активних розваг просто не можна вважати вдалими. І найпопулярнішим заняттям в період канікул був похід на ковзанку, де всі отримали задоволення від швидкості, пластичності такого чудового виду спорту. Вміти граційно та плавно кружляти на ковзанах – це, напевно, мрія багатьох дітей. А скільки було позитивних емоцій -  радості, захоплення, сміху! Це, мабуть, один з тих небагатьох моментів у житті, коли від синців від падінь не плакали, а сміялися – щиро та безпосередньо. А скільки вражень та фотографій !
               Безперечно, що ця подія запам’ятається надовго, і, надіємось, стане для школярів ще одним стимулом продовжувати  активно працювати під час занять.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663753721092{/gallery}