Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Сніговички із бісеру

На вулиці панує зима, перетворивши озеро в каток, вкривши землю легким сніговим покривалом, який на холодному сонці переливається всіма кольорами веселки.
         Дітлахи у дворі бавляться сніжками, катаються на санчатах! Хтось навіть зліпив сніговика! Такого веселого з носом-морквиною! Стоїть він під кленом і усміхається до всіх, хто проходить повз нього!
       І учні 3-Б класу створюють своїх сніговиків, але не із сніжинок-пушинок, а з намистинок-бісеринок. Вправні пальчики швидко нанизують скляні кульки - рядок за рядочком «виростають» сніговички. Ось уже замайоріли червоні носики, заблищали оченята, з’явилися кумедні капелюшки. І не страшне сніговичкам сонце!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663493759160{/gallery}