Учні 1-В та 1-Є класів, відвідали тематичну екскурсію містом Полтава

Нещодавно, учні 1-В та 1-Є класів, відвідали тематичну екскурсію містом Полтава.
      Діти повторили правила дорожнього руху та ознайомились з видами пішохідних переходів нашого міста. Крім того, відвідали музей авіації та космонавтики, де залюбки вивчали нові та цікаві факти про літальні апарати та їх винахідників, в тому числі, і наших земляків.
       Погода радувала сонечком і теплом, тому учні охоче прогулялись однією з головних окрас міста - Корпусним парком, зробили безліч фото біля символу Полтави - монументом Слави.
      Також діти побували у еколого-натуралістичному центрі, де живуть різні види птахів та звірів. Дізнались багато нового та цікавого про їх спосіб життя і харчування, із захопленням спостерігали за ними. Від такої уваги павич, мешканець цього міні-зоопарку, красень серед птахів, продемонстрував малятам свій хвіст. Здивуванню дітей не було меж!
      Отож, наповнені неповторними враженнями, знаннями та сонячним настроєм, діти повернулись додому, щоб якнайшвидше поділитись побаченим та почутим із рідними.