Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Кришталевий дзвін зими

29 січня учні 3-Б класу завітали до гімназії на гру-мандрівку «Кришталевий дзвін зими». Діти здійснили уявну подорож до королівства Зими, відкрили нові таємниці цієї чудової пори року. Зокрема, учні дізналися, що найбільша сніжинка-рекордсменка досягала 12 см; на територію однієї країни протягом року падає близько одного септильйону сніжинок; більша половина населення земної кулі ніколи не бачила справжнього снігу; вперше сніжинку під мікроскопом сфотографували у 1885 році; сніг може бути не лише білим, а й рожевим, червоним, голубим, сірим; а, падаючи у воду, сніжинки «співають» - створюють дуже високий звук, який можуть розрізняти лише риби. Діти за допомогою науково-популярного фільму з’ясували, чому сніжинки мають шестигранну форму.
     А яка ж гра без змагання! Діти із задоволенням взяли участь у конкурсі загадок про зиму. Наприкінці гри-мандрівки учні створили чудові малюнки снігопаду, поєднавши різні техніки: акварель, воскові олівці та сіль.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664104985241{/gallery}
Детальніше в цій категорії: « «Грип: стоп!» Хліб - усьому голова! »