Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

«Подаруй дитині свято»

На світі так багато дитячих сердець, які позбавлені батьківської любові та родинного тепла. І щоб хоч якось компенсувати відсутність певних благ, учнівське самоврядування «Парламентська республіка «13 ВОРД» та волонтерський загін «Поклик» Полтавської гімназії №13 організували благодійну акцію «Подаруй дитині свято», що відбувалася в період з 25 по 28 січня 2016 року. Школярі активно відгукнулися на пропозицію і принесли солодощі, варення, джеми, канцелярське приладдя, м’які іграшки.

28 січня це все було відправлене в Полтавську міську організацію «Товариство Червоного Хреста», а далі буде передане до дитячих будинків.

Сподіваємося, що зібране принесе дітям радість і свято.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663873261630{/gallery}