Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Вітаємо учасників та переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН!

З 12 по 14 лютого 2016 року позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» провів ювілейний 25-й ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України у 2015/2016 н.р.
         Урочисте відкриття конкурсу відбулося 12 лютого 2015 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.
Протягом 12 та 13 лютого програмою конкурсу-захисту було передбачено написання учнями контрольних робіт з базових дисциплін та захист науково-дослідницьких робіт на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Полтавської державної аграрної академії та Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія».
       Обласний конкурс-захист робіт Малої академії наук щороку збирає сотні талановитих школярів з усієї Полтавської області. Цього разу бажання взяти участь у регіональному етапі виявили 635 учнів членів наукових товариств Полтавського територіального відділення МАН України, серед яких були і 9 учнів Полтавської гімназії №13: Соляник Майя, Ваколюк Наталія, Оскерко-Рославлєва Анна, Андрієць Катерина (11-А клас), Лукашевич Єлизавета, Кудрявцева Валерія, Прусова Маріанна, Поляков Роман (10-Б клас) і Пардаєва Марія (9-В клас).
        Під час обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН наші учні виявили високий рівень знань з базових дисциплін, ораторські здібності та вміння вести наукову дискусію. У конкурентній боротьбі на ІІ етапі конкурсу-захисту учні гімназії посіли 6 призових місць:
     Соляник Майя — 1 місце у секції російська мова, науковий керівник заступник директора з виховної роботи, учитель російської мови та зарубіжної літератури Бойченко Людмила Анатоліївна;
        Ваколюк Наталія — 1 місце у секції правознавство, науковий керівник учитель історії та правознавства Панкєєва Жанна Миколаївна;
        Оскерко-Рославлєва Анна — 2 місце у секції гідрологія, науковий керівник учитель географії Литвиненко Тамара Леонідівна;
        Андрієць Катерина — 3 місце у секції матеріалознавство, науковий керівник учитель фізики Сахацька Світлана Анатоліївна;
        Лукашевич Єлизавета — 3 місце у секції французька мова, науковий керівник учитель французької мови Мар'єнко Олена Олексіївна;
        Прусова Маріанна — 3 місце у секції російська мова, науковий керівник учитель російської мови та заубіжної літератури Оверчук Іраїда Володимирівна. Окрім конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН протягом 13-14 лютого 2016 р. Маріанна також приймала участь у обласній олімпіаді з хімії, де посіла 2 місце.
      14 лютого 2016 р. відбулося урочисте закриття ювілейного 25-го обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН, де усі призери конкурсу були нагороджені дипломами відповідного ступеню.
         Переможці обласного етапу Соляник Майя та Ваколюк Наталія будуть направлені до м. Києва для участі у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту.            Бажаємо їм подальших успіхів та перемог!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663994208889{/gallery}