Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Правила безпечної поведінки у гімназії

Школа - це не тільки громадське місце, а й наш другий дім, в якому ми проводимо більшу частину дня. Тому дорослі та діти повинні дотримуватись обов’язкових правил поведінки та внутрішнього розпорядку, щоб кожному у школі було затишно та комфортно.
         У перший день занять учні 2-Д класу взяли активну участь в обговоренні правил безпечної поведінки в гімназії, а саме у роздягальні, в коридорі, на сходинках, у класі, бібліотеці, спортзалі та в їдальні.
        Діти розіграли різноманітні ситуації, зробили висновки, як правильно поводитись у таких випадках. Школярі дійшли висновку, що коли виконувати ці правила, то всі будуть дисциплінованими, вихованими, навчаться поважати інших, а головне – зроблять безпечним своє життя.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664588485902{/gallery}