Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Англійська - це складно? Англійська - це класно!

Цього понеділка в нашій мовній гімназії розпочався довгоочікуваний тиждень іноземних мов. «Чому довгоочікуваний?» – можете запитати ви. А тому, що 2016 рік було оголошено роком англійської мови в Україні. І саме ця подія додала тижню іноземних мов ще більшої значущості, а учням – відповідальності.
           У вівторок настала черга шостих класів продемонструвати свої знання з англійської мови, історії та традицій Великої Британії. Саме під таким гаслом відбувалася вікторина, яку проводила вчитель англійської мови Браташевська Тетяна Борисівна. У цьому змаганні брали участь команди шостих класів: 6-А (команда “The Sun”), 6-Б (команда “The London Bridge”), 6-В (команда “The Three Red Crosses”). До складу журі були запрошені учні 8-А (клас із поглибленим вивченням англійської мови), які не лише допомагали вчителю, а й слідкували за перебігом гри.
          Незважаючи на те, що окремі питання були підвищеної складності й не належали до обсягу курсу шкільної програми з англійської мови, дітям було не складно дати на них правильні відповіді.
          Тож п?єдестал переможців має такий вигляд:
          1 місце - 6-Б та 6-В класи.
          2 місце - 6-А клас.
         До речі, «бій» за перше місце тривав до останньої хвилини змагання. І як же це добре, що при слові “battle” (бій) не треба ховатися від «градів» та інших гармат, а слід брати підручники й наполегливо працювати!
         Тож уміння спілкуватися англійською мовою об’єднує нас і зближує, прокладає шлях у європейське майбутнє нашої держави!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664717115056{/gallery}