Життя в пришкільному таборі не стоїть на місці…

А життя в пришкільному таборі не стоїть на місці… Сьогодні діти 4-го загону «Ракети» оформляли стінгазету про свої мрії та цілі, свої гарні звички.  Всі діти мали змогу виразити свої думки через малюнок або картинку.

Також цікаво пройшов конкурс «Бантиків та краваток». Школярі змагалися у виготовленні  аксесуарів для дівчаток і хлопчиків. Тож без бантика ніхто не лишився!

І нарешті «Як стати справжнім…»  учні дізналися на виставі театральної студії «Ну і дітки», яку відвідали всі разом в ОЦЕВУМі. Вистава легка, динамічна, з дотепним дитячим гумором.  Коли діти вперше йдуть до школи, їм дуже важко бути відкритими, доброзичливими до всіх, відчувати товариську згуртованість. Але поруч  є добра і мудра перша вчителька. А ще-цікава і весела казка, в якій детективні пошуки зниклого, нікому невідомого АПЕТИТУ допоможуть стати всім справжніми друзями.