Продовжує свою роботу пришкільний табір «Cool Kids»

Продовжує свою роботу пришкільний табір «Cool Kids». Кожного разу діти із захопленням поринають у чудовий світ вивчення англомовних країн. На одному із таких занять учні ознайомилися із традиційною Британською та Американською кухнею, кулінарними вподобаннями жителів цих країн. Діти дивилися фільм за темою заняття, обговорювали побачене, ділилися своїми враженнями, знаннями та думками.

Після цього вони здійснили віртуальну подорож до Америки, де «відкрили» власні ресторани та склали меню страв, а потім до Великобританії, де вивчали правила етикету за столом та були запрошені королевою на чай.

Крім цього діти грали в цікаві ігри, відгадували загадки, співали пісні, виконували творчі завдання. Заняття промайнуло швидко і непомітно. Учні із радістю та користю провели час.