Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

«Подорож до міста Rainbow»

Вчити англійську мову буває цікаво та весело! В цьому переконалися учні 1-Г класу, які  разом  з учителем іноземної мови Балабас В.В. 15 лютого 2016 року провели насичений захід «Подорож до міста Rainbow».
«Green, blue, violet and red,
My name is Billy, your name is Fred.
Indigo, orange and yellow,
Look at the beautiful rainbow!»
     Діти виконували різноманітні завдання, які знаходили в яскравих будиночках веселкового міста: повторювали назви кольорів, грали в ігри «Yes, it is», «Ann has got…», «Animals», створювали власні веселки та співали пісні англійською мовою. Заняття дало змогу впевнитися, що світ іноземної мови яскравий, цікавий та веселий!
     Побажаємо учням і надалі залишатися такими ж активними, допитливими та завзятими!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157662486338603{/gallery}