Пора прощання з мовним табором

Протягом двох тижнів у Полтавській гімназії №13 було організовано роботу літнього мовного табору “Cool Kids”, у якому діти мали змогу поглиблювати знання англійської мови, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

Основна мета роботи мовного табору - зацікавити учнів вивчати англійську мову, саме тому вчителями англійської мови  були підібрані завдання розважального та розвивального характеру, різноманітні презентації, ігри, пісні, скоромовки, вірші, мультфільми та фільми.

Діяльністю літнього мовного табору було охоплено учнів 5-7 класів.

Кожен день у таборі проходив цікаво та весело. Учні змогли здобути необхідні мовні навички та знання.

Начальний та виховний процес у таборі був спланований за темою “Англомовні країни”. Учні мали змогу брати участь у ігрових програмах, заочній подорожі по англомовних країнах, вікторинах, переглядали фільми англійською мовою.

Літній мовний табір дав змогу учням вивчати англійську мову  у цікавій формі, весело провести час з друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію.

На заняттях з англійської мови особлива увага приділялася формуванню комунікативної компетенції, збагаченню лексичного запасу, розвитку творчих здібностей та критичного мислення учнів.

В останній день табору вчителі англійської мови організували для учнів квест з теми “Англомовні країни”. Лариса Віталіївна Богдан підготувала завдання з теми “Канада”. Ірина Сергіївна Падалка разом з ученицею 10-А класу Дариною Лизенко, учасницею програми FLEX, чекали учнів на станції “Америка”. З Тетяною Борисівною Браташевською учні говорили про Об’єднане королівство Великої Британії та Північної Ірландії. З Оленою Сергіївною Романенко учні згадували вивчене про Нову Зеландію, А Оксана Петрівна Кухарчук разом з ученицями 8-Б класу Владою Кушніренко та Настею Дрозд підготували різноманітні завдання з теми “Австралія”.

Час минув дуже швидко. Прийшла пора прощання з мовним табором, але враження та пережиті емоції запам’ятаються надовго. На закритті табору усі учні отримали сертифікати