Профілактична бесіда щодо запобігання правопорушень

У лютому 2016 року до Полтавської гімназії № 13 завітала ст. уповноважена ГУ КП майор міліції Заплавна О.А. З учнями 5-Б класу вона поспілкувалася з приводу попередження жорстокої поведінки. Також відбулася профілактична бесіда щодо запобігання правопорушень з учнями 8-В класу та дітьми, котрі перебувають на внутрішньо-шкільному обліку.
       Пані Заплавна провела бесіди з правової тематики. Розповіла про фактори, причини і наслідки вчинення правопорушень малолітніми особами та надала поради, як не стати жертвою протиправних дій.
    Подібні зустрічі з підлітками проводяться постійно. Основною метою спілкування правоохоронців зі школярами є застереження їх від скоєння необдуманих учинків через власну необізнаність та безпечність.
      Підліток має усвідомлювати, що за протиправні діяння передбачена кримінальна чи адміністративна відповідальність. І юний вік не є перепоною для притягнення до відповідальності. Адже за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів особа є осудною вже з 14-річного віку.