Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

21 лютого - День рідної мови

21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Наша гімназія теж не залишилась осторонь цієї події. В актовій залі школи було проведено свято «О мово рідна, звучи в ріднім домі!», підготовлене учителями кафедри української мови та літератури. На святі були присутні гості: заслужений працівник культури України, член Полтавського обласного організаційного комітету «Увічнення пам’яті В. Степанюка» та Національної спілки журналістів України Семчук Валентина Олександрівна, методист міського методичного кабінету Солончук Ірина Василівна та учителі й учні шкіл міста Полтави.
        Розпочала свято директор гімназії Орловська Наталія Володимирівна, яка звернулася до усіх присутніх із вітальним словом.
       Зі сцени лунали патріотичні пісні у виконанні Негребецької Анжеліки, Дашевської Дарини, Мамонтової Яни, Кривоніс Єлизавети та Рябухи Анни. Хоменко Діана, учениця 6-Б класу, озвучила молитву за рідну мову, а учениці 9-А класу нагадали тяжкий шлях боротьби нашої мови за існування. Гості також насолодилися переглядом музичних композицій у виконанні учасників танцювального колективу «Криниченька». Пінько Даниїл, учень 8-А класу, подарував усім запрошеним гумореску П. Глазового «У трамваї», а Ширкевич Олександр із 6-В класу продекламував поезію «Рідна мова». Учні 11-их класів Пуликовська Карина, Лукашенко Катерина, Місюра Максим, Пашко Віталій та Білоус Євгеній перевтілилися в персонажів повісті М. Старицького «За двома зайцями», винісши на суд глядачів інсценізацію уривка з цього твору.
        Ведучі свята Кіндій Павло та Шаріпова Матільда із 8-Б класу нагадали усім присутнім про те, що рідну мову треба вивчати, знати й послуговуватися нею. Вона ж бо, як перлина, що яскраво продемонструвала учениця 6-В класу Топоркова Діана, поставши перед запрошеними в образі рідної мови.
        Насамкінець і діти, і дорослі, що були в залі, заспівали гуртом пісню «Мова».

Медіа

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664773276562{/gallery}