Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Люби та вивчай рідну мову!

«Мова зникає не тому, що її не вчать інші, а тому, що нею не говорять ті, хто її знає» – ці слова іспанського політика Хосе-Марії Арце розлетілись в соціальних мережах як заклик спілкуватись рідною мовою. Вивчати українську й говорити нею зараз надзвичайно престижно. Саме тому 16 лютого у 6-Б класі був проведений виховний захід знавців української мови, який мав назву «Люби та вивчай рідну мову!». Його підготувала й провела студентка ПНПУ імені В.Г.Короленка Юхименко Яна. Учні перевірили знання з української мови, виявили свої сильні й слабкі сторони, здобули нову інформацію, впевнилися, що рідна мова надзвичайно милозвучна й різноманітна, нею можна висловити найскладніші думки, найтонші почуття і переживання, передати враження про побачене, почуте і прочитане.
           Діти зробили висновок, що любов до Батьківщини і до себе неможлива без любові до рідного слова і рідної мови!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157662654114114{/gallery}