Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Конкурс французької поезії

У рамках проведення тижня іноземних мов, 18.02.2016 року в гімназії відбувся конкурс французької поезії серед учнів 8-А та 6-А класів. Конкурс був проведений вчителем французької мови Максимовою Т.О. за допомогою колишніх учнів нашої гімназії, студентів полтавських вузів Юхименко Яніни та Клачкевича Максима, які були призерами олімпіад з французької мови, не забули свої знання та з радістю відгукнулися на пропозицію вчителя.
         На конкурсі школярі представили відомих французький поетів: В.Гюго, П.Верлена, Ж. Превера, П. Елюара та інших, декламували їх вірші, деякі з власним  творчим перекладом.
Місця розподілились таким чином: Лісовська Вікторія (8-А) -1 місце; Очеретько Софія (8-А) -2 місце; Осинська Анастасія (8-А), Короткова Анастасія (6-А)- 3 місце. Всі учасники отримали грамоти.
       Другим етапом цього заходу був конкурс серед учнів 6-А класу «Connaissez-vous les contes  de Charles Perrault” (Чи знаєте ви казки Шарля Перро). За результатами конкурсу переможці отримали солодкі призи.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664297018649{/gallery}