Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

“Who knows English better?”

Цікавий та насичений захід з англійської мови “Who knows English better?” відбувся у 2-В класі. Діти разом із учителем Кабанець Т.О. вирушили у казкову подорож, щоб допомогти прийти весні вчасно. Брали участь три команди – “I”, “L” та “M”, кожна з яких мала свій девіз англійською. Очолював кожну з команд обраний учнями капітан.
         Діти побували в королівстві «Читайлик», де кожен учень вправлявся у навичках читання англійською, у королівстві «Пізнайко», де школярі мали змогу перевірити свій словниковий запас. Не менш захоплюючі завдання чекали другокласників у королівствах «Мовознавство», «Знавці іноземних мов», «Чарівний пензлик», «Зачароване слово» та на «Острівці римування».
Юні знавці іноземної мови підготували чудові вірші про весну та зиму англійською, отримали неабияке задоволення та багаж нових вражень і знань.
        Бажаємо нашим маленьким товаришам  успіхів у  вивченні англійської мови!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664811253962{/gallery}