Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

"Do you know American Presidents?"

У рамках проведення тижня іноземних мов з метою заохочення учнів до вивчення англійської мови, зацікавленості їх у пізнанні культури, мови, звичаїв, традицій англомовних країн команди 10-их та 11-их класів зустрілися на брейн-рингу "Do you know American Presidents?" ("Чи ти знаєш американських президентів?"), який підготувала та провела вчитель англійської мови Макаренко Світлана Володимирівна. Тематика заходу була обрана невипадково, адже кожного третього понеділка лютого у США святкується «Президентський день» (Presidents' Day), присвячений посаді Президента Сполучених Штатів Америки. Традиційно свято приурочене до дня народження Джорджа Вашингтона.
      Участь у змаганні брали найкращі учні 10-А та 11-А класів, а їхні однокласники були глядачами та вболівальниками. У ході гри команди змогли проявити свою ерудованість, кмітливість, креативність, логіку та інтуїцію, розширили свій кругозір. Брейн-ринг сприяв розвитку творчого, логічного і нестандартного мислення, стимулював учнів до копіткої роботи з додатковою літературою, тренував їхню пам’ять та увагу. Учасники мали змогу перевірити та продемонструвати свої знання з історії, географії, культури, країнознавства і, звичайно ж, політичного устрою Сполучених Штатів. Перемогу здобула команда учнів 11-А класу.
Дякуємо усім за активну участь у заході. Бажаємо подальших перемог!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664942155296{/gallery}