«Гран-прі Нова Пошта напівмарафон 2019»

У перший день осені в Полтаві вже вп’яте відбулося наймасштабніше спортивне  свято «Гран-прі Нова Пошта напівмарафон 2019», учасниками якого стали близько 4700 учасників не лише з Полтави і різних куточків України, а й із-за кордону. Професійні спортсмени та любителі спорту змагалися в таких дисциплінах: біг на дистанцію 21 км, 10 км, 5 км, 1 км та 1 миля. Учні та вчителі фізичного виховання Полтавської гімназії N13 вирішили долучитися до спортивного життя міста. Вони пробігли усі разом дистанцію 1 км та відчули командний дух. Наша гімназія пишається учнями, які підтримують своє фізичне здоров'я і навіть на вихідних не залишились осторонь свята. Дякуємо учням 6-Г класу (Мачула Людмила, Логачова Поліна, Макаришен Іван, Вішталенко Іван,  Вішталенко Софія), учням 6-Д класу (Жласі Даяна, Вакуленко Анастасія, Пермінов Євген, Сахно Данило, Яценишин Максим) та учню 4-Д класу (Гученко Владислав). Також ми вдячні учителям фізичного виховання Гученко Аллі Миколаївні і Романенко Владиславу Вікторовичу за те, що залучають дітей до таких заходів.
      До речі, випускники гімназії також долучилися до цього масштабного свята, вони стали волонтерами напівмарафону. Шалені враження, нових друзів та неповторний досвід отримали учениці 11-А класу Лукашенко Єлизавета, Лизенко Дарина і Бадула Анастасія.
           Чекаємо зустрічі з учасниками напівмарафону через рік!