«Голоси Енеєвих нащадків»

9 вересня – день народження Івана Котляревського, видатного українського письменника, поета, драматурга, зачинателя сучасної української літератури, громадського діяча.

Цього року в Полтаві відзначають 250-річницю з дня народження відомого земляка. Заплановано безліч мистецьких заходів з цієї нагоди. Одним із них є традиційне вручення міської щорічної дитячої літературної премії імені І.П. Котляревського. Відбулося свято на площі перед Білою Альтанкою саме 9 вересня. Були на заході, як і завжди, серед переможців і учні нашої гімназії: Казаріна Уляна та Лифиренко Софія (8-Б клас).

Розпочалося яскраве дійство флешмобом виконання твору «Де  згода в сімействі» зведеним хором хорових колективів закладів мистецтва й освіти (серед  учасниць була ще  одна учениця 8-Б класу –  Криса Анастасія), аматорських хорових колективів міста.

Цьогоріч на конкурс було подано близько 50 прозових і ліричних гумористичних творів. Визначено 18 переможців та додатково, за рекомендацією журі, відзначено 6 учнів, які отримали заохочувальні премії.

Наші дівчата заслужено отримали свої нагороди:

Казаріна Уляна посіла ІІІ місце (учитель Скоробогатова М.Д.);

Лифиренко Софія здобула заохочувальну премію (учитель Манюненко В.П.).

Переможців конкурсу привітав, нагородив Почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовими винагородами секретар Полтавської міської ради, в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота.

Вітаємо наших гімназисток із першими досягненнями в цьому навчальному році, бажаємо їм та їхнім педагогам натхнення, творчих злетів та нових перемог!