Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

«Ти наше диво калинове, кохана українська мова»

22 лютого до Дня рідної мови у 5-А класі відбувся КВН «Ти наше диво калинове, кохана українська мова». Позмагатися в знаннях з української мови, проявити ерудицію, кмітливість та винахідливість виявили бажання дві команди. КВН розпочався з привітання команд. А далі учні взяли участь у конкурсах: "Розминка" (І етап - перевірка теоретичних знань з мови; ІІ - запитання "Ти мені, а я тобі", "Граматичні будівельники", "Ланцюжок", "Шашки", "Заморочки з діжки" (конкурс капітанів),  "Домашнє завдання", "Витівки жартівника" (редагування ),  "Пантоміма".
     Учні розігрували ситуації, ставили наголоси в словах, відповідали на питання. Школярі вчилися застосовувати свої знання в незвичних ситуаціях, триматися перед глядачами, бути привабливими і цікавими для присутніх. Гру оцінювало компетентне журі - учителі української мови Коваль Надія Анатоліївна та Манюненко Вікторія Петрівна.
        Діти під час заходу глибше відчули, який неоціненний скарб наша мова і як треба її берегти.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157662705312583{/gallery}