Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

«ЦІКАВИЙ СВІТ МАТЕРИКА, НА ЯКИЙ Я ХОЧУ ПОТРАПИТИ»

Побачити світ – мрія кожної людини. Скільки всього нового і прекрасного таїть в собі наша планета! Когось вабить неторкана людиною природа, а хтось хоче побувати в галасливому мегаполісі з хмарочосами та мільйонами людей, комусь хочеться відкрити таємниці багатовікових замків, а хтось мріє про тепле сонце на морському узбережжі…Своїми мріями поділилися учні 4-Г класу, які під керівництвом класного керівника Балабас В.В. представили власні міні-проекти на тему  «Цікавий світ материка,на який я хочу потрапити». Захід проходив у формі словесного протиборства між учнями, яким треба було довести, що обраний ними материк дійсно найцікавіший і має найсприятливіші умови для життя кожної людини. По черзі діти озвучували причини чому б хотіли жити саме в Євразії чи Австралії, Південній Америці чи Африці, Північній Америці чи навіть в Антарктиді!  Хто з учасників приводив найбільше аргументів, той заробляв бал для даного материка. Але думки були різними і багатогранними, тому визначити один найкращий материк не вдалося. Діти дійшли висновку, що різноманітність природи, умов життя це одне з багатств людства, що дає змогу пізнавати щодень щось нове та незвідане. Дебати допомогли учням розкрити в собі в першу чергу дослідників, а також думаючих, критично мислячих юних науковців. Побажаємо учням 4-Г і надалі залишатися такими ж допитливими та цікавими!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664458964640{/gallery}