Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Лінгвістичний турнір «Дивослово»

У розпалі тиждень української мови та літератури. 24 лютого для учнів 8-Б класу був проведений лінгвістичний турнір, котрий підготувала й провела учитель Манюненко В.П.
Зі свого боку учні теж підготувалися до заходу. Прикрасили клас повітряними кульками жовто-блакитного кольору, розмістили на дошці національний прапор, а також дібрали й записали крилаті вислови про мову.
        Турнір складався із 7 етапів, кожен з яких був пов'язаний з певною темою. Зокрема учні відтворювали слова, котрі вдалося запам’ятати за 20 секунд, дивлячись у списаний ними аркуш, управлялися у створенні нових слів з одного великого, капітани команд продемонстрували свій інтелект, даючи миттєві відповіді на поставлені запитання, усі гуртом на швидкість декламували скоромовки, складали із запропонованих слів прислів’я, розшифровували криптограму, знаходили єдино- початок до різних слів. У перервах між раундами школярі переглядали різні презентації, що напряму стосувалися Міжнародного дня рідної мови.
        Перемогу отримала команда «Полтавці», яка випередила своїх суперників лише на 3 бали.
        Діти залишились задоволені участю в турнірі, а головне – збагатили свої знання новими відомостями і переконалися, що «Українська – це круто!»

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664376661519{/gallery}