Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Мовознавчі забавлянки

Триває у нашій гімназії тиждень української мови та літератури. 24 лютого учні 5-В класу взяли участь аж у двох заходах – «Конкурсі на кращу закладку для книги» та грі «Щасливий випадок», організовані й проведені вчителем-філологом Манюненко В.П.
             У конкурсі на кращу закладку п’ятикласники здивували різноманітністю та яскравістю своїх «шедеврів». Були представлені тут  вироби з паперу, фетру, бісеру. Вразила і форма виготовлених робіт. Зокрема усі присутні побачили веселого Пікачу, котрого у стилі орігамі зробив Бровко Тимофій, нев’янучу троянду продемонструвала Ставицька Ніка, веселого кролика й улюблене тістечко-кекс виготовила Сугакон Єлизавета, власну вишивку презентувала Кучер Таня, закладку у вигляді динозаврика показав Литовченко Артем, Палюк Єгор працював над непізнаною, проте веселою істотою з великими зубами і приємною посмішкою, а Воротник Дар’я та Токарєва Еліна підготували вироби із бісеру.
           Дуже складно було визначити переможця, та все ж з невеликим відривом у балах найкращою була визнана закладка Воротник Дар’ї, котра отримала заслужений подарунок. Решта учасників насолоджувалися поїданням солодких цукерок.
            А під час гри «Щасливий випадок» учні мали можливість переглянути відеоролик, під час якого звучала гумореска П. Глазового «Кухлик», прослухати вірш М. Рильського «Мова» у виконанні різних дітей, заспівати разом з Русланою пісню про рідну мову. До того ж діти показали свої знання з мови, літератури, культури нашого народу.
Приємні враження та чимало позитивних моментів подарували ці розваги юним п’ятикласникам.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664890048362{/gallery}