Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Рідна пісня у моєму серці!

Українська пісня – одне з найцінніших надбань українського народу. Коли вона звучить, серце не може залишатися байдужим і холодним, бо в ній стільки щирості, ніжності й відвертої довіри.
            У цьому переконався 6-Б клас, у якого 23 лютого пройшов виховний захід-КВК під назвою «Рідна пісня у моєму серці!». Учні розділилися на команди, вигадавши назву та девіз, намалювали емблеми, по черзі заспівали українскі пісні, розгадували кросворди, знаходили слова, відповідали на питання. Діти проявили себе активними, розумними, ініціативними, креативними, згуртованими, кмітливими та обдарованими. По завершенню заходу, шестикласники отримали грамоти за 1, 2 та 3 місце. Членами журі були Олена Олексіївна (класний керівник) та студентка ПНПУ імені В. Г. Короленка Юхименко Яна.
            Учні зрозуміли, що українська пісня – це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в горі!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157662734562414{/gallery}