Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Рейд-перевірка «Твій щоденник – твоє обличчя»

Щоденник – документ, прийнятий у загальноосвітній школі. У щоденник записуються домашні завдання і проставляються оцінки за день, за навчальний семестр, за рік. Для гімназиста щоденник – це конкретний план роботи на кожний день.
          Систематичне спостереження за щоденником допомагає батькам помітити переваги й недоліки у навчанні дитини, підтримати інтерес до конкретного предмета або допомогти, якщо дитина не встигає.
          З 19 по 23 лютого 2016 року учнівське самоврядування «Парламентська республіка «13 ВОРД» провела рейд-перевірку «Твій щоденник – твоє обличчя». Мета його проведення – з’ясувати, як учні ведуть свої щоденники. Для перевірки були обрані наступні критерії – наявність щоденників у класі, підписи батьків, охайність заповнення та поточні записи (розклад, домашнє завдання тощо).
         У результаті перевірки виявилося, що щоденники 5-А, 6-Б, 8-Б, 9-А  та 10-Б класів дійсно відповідають усім критеріям.
         Майже всі учні старанно й охайно роблять записи у цьому важливому шкільному документі, але ще не всі. Тому сьогодні ми не будемо називати тих, хто  не завжди відповідально ставиться до цього питання.
         Сподіваємося, що під час наступної перевірки таких школярів не виявиться взагалі.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157665019400846{/gallery}