Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Подорож до країни Мовландії

Тиждень української мови та літератури, що триває у нашій гімназії з 19 по 26 лютого, незабаром закінчиться. Тож 25 лютого у 8-В класі відбувся лінгвістичний двобій «Подорож до країни Мовландії», підготовлений і проведений учителем Манюненко В.П.
        Для участі у змаганні школярі розділилися на дві команди. Першу під назвою «Любителі України» очолив Кузнецов Валентин, а другу – «Солов’їна мова» – Єсіп Олександр. Діти демонстрували свої знання з різних тем: пригадали морфологію, синтаксис; складали на швидкість прислів’я із записаних не по порядку слів; розшифровували криптограми; вправлялися у швидкій вимові скоромовок. Був проведений і конкурс капітанів, де кожен із хлопців відповідав на поставлені запитання без допомоги партнерів.
        Із результатом у 21 бал перемогли «Любителі України». Та, не дивлячись на результат, усі залишились задоволені від участі у двобої. Діти отримали позитивні враження і ще раз переконалися, що «Українська звучить модно!»

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664526869510{/gallery}