Майстер-клас із виготовлення ЖИРАФОБУРГЕРА

Яка страва найсмачніша? Безумовно, та, що приготована власноруч! Тому учні 3-А класу вирушили на майстер-клас із виготовлення не просто бургера, а ЖИРАФОБУРГЕРА!!! Ні-ні-ні! Це зовсім не значить, що вони додавали м'ясо жирафа! Це смачний бургер за спеціальним рецептом від "Жирафа"!!! Лише смачні та корисні інгрідієнти попали до невгамовних животиків дітлахів!

Виявляється, правильно приготувати гамбургер треба вміти. Кілька секретів перетворять страву на неймовірну смакоту. А ще не забудьте покласти під листочок соковитого салату усмішку і гарний настрій. Смачного!!!