Ми пишаємось талановитими дітьми, які навчаються у нашій гімназії!

Нещодавно у Полтаві проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Стежинками Гоголя».
               Учениця 2-Д класу Флока Марія отримала диплом лауреата ІІ ступеня в номінації «Оригінальне мистецтво» (демонструвала циркові вправи) та була нагороджена дипломом від  МГО «Європейська молодіжна ліга», ПОВ «Національна всеукраїнська музична спілка», Управління культури Полтавської облдержадмінстрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Також наша гімназистка отримала титул «Снігуронька Центру позашкільної освіти», де вона навчається цирковому мистецтву.
              12 лютого 2016 року Маша взяла  участь у концертній програмі для дітей пільгових категорій, яка відбулась у Ленінській районній раді  міста Полтави.
               Ми  пишаємось,  що такі талановиті діти навчаються у нашій гімназії!