Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

«Змагаймось за нове життя!»

25 лютого цього року виповнилося 145 років з дня народження славетної української письменниці – Лариси Петрівни Косач, яку в усьому світі знають як Лесю Українку. Тому не дивно, що 27 лютого відбувся регіональний етап І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений відомій дочці Прометея.
        Взяли участь у ньому й учні нашої гімназії. Їх роботи були представлені в таких номінаціях: «Вокал», «Малюнок», «Декламація» і «Твір». Усі конкурсанти були відзначені сертифікатами учасників та подарунковими книгами з художніми творами Лесі Українки. А найкращі отримали ще й подяки та дипломи лауреатів і переможців.

Зокрема в номінації «Малюнок» дипломом І ступеню нагороджена учениця 3-А класу Мішкова Еліана (учитель Абрамовська Л.А.), подяками відзначені Шашова Анастасія, Ігнашова Анастасія, Борисенко Поліна (3-А клас), Охріменко Єлизавета (3-Б клас, учитель Мошак І.Л.) та Скляр Софія (4-А клас, учитель Мирошниченко Т.В.); у номінації «Декламація» подяками нагороджені Шашова Анастасія та Ульяник Владислава (3-А клас, учитель Абрамовська Л.А.).
      У номінації «Вокал» учениці 5-Б класу Вацька Анна, Кушніренко Владислава та Бондар Анастасія посіли почесне ІІІ місце (учитель Пасішний С.О.). Подяки отримали Дмитренко Євген (номінація «Декламація») та Литвинова Єва (номінація «Малюнок»), яких готувала учитель Якубенко О.В. Також були відзначені за свої художні роботи учні 5-В класу Бровко Тимофій та Сугакон Єлизавета і Шевченко Марія, учениця 8-А класу, з якими працювала учитель Манюненко В.П. Не залишилась без подарунка і Сахацька Анна, учениця 7-Б класу (номінація «Малюнок»), яку до конкурсу готувала учитель Скоробогатова М.Д. Подяки за свої твори отримали учениця 8-А класу Бугрій Софія та Нестеренко Анна з 5-В класу, а от Лісовська Вікторія та Мирось Марія (теж з 8-А класу) у цій же номінації посіли І та ІІІ місця відповідно. Усіх чотирьох учениць готувала учитель Манюненко В.П.
     Роботи Лісовської Вікторії та Мирось Марії будуть тепер змагатися за перемогу на заключному етапі змагання в Києві. До того ж самі конкурсантки за свою перемогу на регіональному етапі, як подарунок, отримали можливість безкоштовно відвідати музей Лесі Українки в Гадячі.
     Побажаємо нашим учасникам творчого натхнення і яскравої перемоги у фіналі!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157662898957094{/gallery}