Заняття школи молодого вчителя фізики та математики

За планом роботи ММК управління  освіти протягом 2019-2020 н.р  на базі Полтавської гімназії № 13  заплановані заняття школи молодого вчителя фізики та математики. 26 вересня відбулося перше засідання, які проводили методист ММК Семено Лідія Дмитрівна, вчителі гімназії Євтушенко Ольга Василівна та Подлєсна Ірина Іполитівна. Висвітлювалися наступні питання:

• про методичну службу м. Полтави та її можливості.;
  • атестація вчителів;
  • особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, з девіантною поведінкою;
  • вивчення найпростіших геометричних фігур та їх властивостей в 5 класі.

Молоді вчителі  побували на уроці досвідченого колеги, потім створювали орігамі, яке допомагає вивчити геометричні фігури, та спланували подальшу роботу за графіком.