Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

День відкритих дверей в ПНТУ імені Юрія Кондратюка

27 лютого 2016 року в ПНТУ імені Юрія Кондратюка відбувся День відкритих дверей. Викладачі та студенти університету гостинно зустрічали школярів міста та області на теренах власного різнопрофільного учбового закладу. Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка готує фахівців за 13-ма галузями знань і напрямами підготовки, 35 спеціальностями для Полтавщини і всієї України. Учні 10-А класу Полтавської гімназії №13 також відвідали технічний університет у статусі гостей та майбутніх абітурієнтів. Дев’ятнадцять десятикласників мали змогу поспілкуватися зі студентством та керівництвом обраних факультетів та побачити творчі досягнення університетського колективу. Ректор ПНТУ імені Юрія Кондратюка, доктор економічних наук, професор Онищенко Володимир Олександрович разом із усіма деканами восьми факультетів презентував свій заклад зі сцени великої актової зали університету.
      Зі своїми вітаннями та зверненням до школярів виступила і начальник управління освіти міста Полтави Дорохова Наталія Григорівна. Величезна актова зала з балконом по периметру не змогла вмістити всіх бажаючих переглянути концерт – презентацію, що складалася з виступів творчих студентських колективів університету. У святковому концерті приймав участь і колишній випускник ПНТУ, учасник конкурсу Х-фактор Артем Лоік.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157665090955461{/gallery}