Подорож – це та річ, купивши яку, ви станете неодмінно багатшими…

Так, гарна назва статті, але ж як її зрозуміти? Тобто, купуючи мандрівку,  ми примножуємо свої прибутки? «Саме так, а не інакше!» - відповість вам  7-Б. До речі, цей учнівський колектив у минулому  навчальному році посів перше місце на паралелі за результатами навчання. І це не дивно, адже. подорожуючи двічі на рік, діти поповнили свої знання з багатьох предметів.

Тож у вересні вони знову зібрали валізи  й запропонували приєднатися до них 5 – Б н чолі з  Ларисою Іванівною – класним керівником. Річ у тім, що 7-Б та 5-Б навчаються в одному кабінеті (41), тому учні гарно знають одне одного. І, як виявилось, у них багато спільного: обидва класи поглиблено вивчають англійську мову, а любов до рідної 7-Б прививає Лариса Іванівна, класний керівник п’ятикласників.

Тож, поїхали! Новий маршрут «Полтава – Тростянець – Суми – Полтава»! А знайомство з ним розпочалось ще на зупинці в Охтирці, де класний керівник 7 – Б розповіла дітям одну з легенд, пов’язаних із назвою містечка. Сама  ж екскурсія відкрилась  відвідуванням  палацу Голіцина в Тростянці. Учні з цікавістю слухали історію старовинної споруди, на будівництво якої  були запрошені кращі майстри з Німеччини. Домінуючий стиль бароко й  сьогодні  захоплює відвідувачів. Але ж що запам’яталося  найбільше  нашим малолітнім туристам? Звісно, ж кімната, у якій розміщено експозицію під назвою « Від робітника до мільйонера»! Саме тут ми дізнались про те, як Леопольд Єгорович Кеніг, власник палацу, побудував свою кар’єру від простого робітника до цукрового магната. Якщо п’ятачки уважно слухали, то семикласники, як більш досвідчені. активно ставили питання, за що й отримали похвалу від гіда.

Після палацу юні полтавці перейшли до Музею шоколаду. Перша ж кімната захопила дітей. Та що там учнів, сама Лариса Іванівна попросила сфотографувати її біля шоколадної корони . А фірмова корова Milka ще довго тримала біля себе школярів. Словом, море емоцій там, де море шоколаду.

Їдемо далі.  Прямуємо до Сум. І тут пустився дощ! Невеличка перешкода. Доведеться залишитися без катання на атракціонах у Парку казок! Гуляємо під першим осіннім дощем.  Але  ніякий дощ не завадить дізнатися нове, цікаве, коли ти юний і прагнеш цього. А головне, що 5 – Б повернувся  до Полтави згуртованим колективом, і разом із 7-Б вони довели, що «не люди створюють поїздки, а поїздки створюють людей».